Zamak Hurdası

Zamak Hurdası

Farklı madenlerin karışımıyla elde edilen zamak, istenilen yumuşaklığa ve sertliğe ayarlanabilmektedir. Kısacası zamak metal bir alaşımdır diyebiliriz. Çinko, alüminyum, bakır, magnezyum farklı oranlarda karıştırılabilir. Zamak son derece dayanıklı bir alaşımdır. Bu nedenle zamak hurdası bizim gibi zamak hurdası alımı yapan firmalar açısından önem kazanmaktadır.

Zamak hurdalarınızı yerinizde tartım işlemlerini yaparak satın alıyoruz. Geri dönüşüme kazandırarak ülkemiz ekonomisine can veriyoruz. Siz kıymetli müşterilerimiz de ülkemize katkı vermek istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek hurdalarınızı satabilirsiniz.

Zamak Hurdası Kullanım Alanları

Zamak alaşımı birçok sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Spor malzemeleri, ev eşyaları, otomotiv sanayi, hırdavat, büro malzemeleri, sinema ve fotoğraf makineeleri, elektronik cihazlar, askeri malzemeler, oyuncaklar, hazır giyimde, ziraat ve madencilikte, çamaşır makinesi parçaları, buzdolabı parçaları, mikrofon ve daha birçok elektrik-elektronik malzemelerde zamak kullanılmaktadır.

Eğer elinizde bu tür zamak hurdası çeşitlerinden varsa kilo ile satın almaktayız. Hurdalarınıza değerinde fiyat vererek anında nakit ödeme imkanı sunuyoruz. Müşteri memnuniyeti firmamızın ilk prensibidir. Kaliteli hizmetimizden, avantajlarımızdan faydalanmak için sitemizi ziyaret edebilir ve iletşim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Hızlı ve pratik ekip arkadaşlarımız çok kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek hurdalarınızı alır. Tecrübeli ve bu sektörde ün yapmış zamak hurdası alım firması olarak en iyi hizmetten taviz vermeden çalışmaya devam etmekteyiz.

Zamak Hurdası Alan Yerler

Ülkemizde hurdacılık sektöründe faal birçok firma vardır. Önemli olan burada kaliteli ve en iyi fiyatı veren firmayı bulmaktır. Siz de hurdalarını satacak yer arayışı içindeysenz doğru adresteniz. Zamak hurdası alımı yapan firmamız, oldukça sağlam ve dayanıklı yapısıyla bilinen alüminyum, bakır,  magnezyum gibi bileşiklerin bir araya gelmesiyle oluşan zamak hurdası toplamakta ve geri dönüşüme kazandırmaktadır. 

İyi şekil alan,  boyanabilme özelliğine sahip olan zamak elektronik, spor, giyim, elektrik, inşaat ve otomobil parçaları gibi alanlarda kullanımı yaygındır. Elinizde, deponuzda bu tür hurda parçaları varsa satın alıp, geri dönüşüme kazandırmada yardımcı olalım. Çevreye ve ülkemize sizin de katkınız olsun. Hem ticaret yapıp kazanın, hem de çevre sorumluluğunuzu yerine getirmiş olun.

Zamak hurdası alımında faaliyet veren firmamız ile tanışarak hurdalarınızdan iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişim kurmak olacak.

Etiket: