Tufal Hurdası

Tufal nedir? Tufal hurdası nedir? Nerelerde kullanılır? Tufal hurdası satmak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Ancak çok yüksek tonajlı olmaları durumunda hizmet sağlıyoruz. 

Tufal Hurdası

Tufal, çeliğin yüksek sıcaklıkta tavlanması sonucunda meydana gelen demir oksit parçalardır. Kullanım alanı oldukça azdır. Genellikle çamaşır makinesi kurutma makinesi gibi cihazlarda gerekli ağırlığın sağlanarak titreşimin önlenmesi için kullanılmaktadır.

Yüksek tonajlı tufal hurdası satışlarında firmamızı arayabilirsiniz. Adrese gelerek hurda alımı yapıyoruz. Siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet sağlayarak hurda alımı yapıyoruz. Üstelik sadece tufal hurdası için değil; bakır hurdası, demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası gibi tüm hurda türleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tufal Hurdası Alan Hurdacı

Tufal hurdası alan hurdacı aradığınızda sizlerin hizmetindeyiz. Firmamız tüm hurda türleri gibi tufal hurdalarını da satın almaktadır. Tufal hurdası alan firmalar oldukça azdır. Zira kullanım alanı oldukça düşüktür. Ancak firmamız Rüzgâr Hurda Metal, siz değerli müşterilerimizin her nevi hurdasını almakta olup bu kapsamda tufal hurdalarını da satın almaktadır. Ancak tufal hurdalarının tarafımızca alımı yüksek tonajda olması durumunda yapılmaktadır. Bu nedenle aşağıda belirteceğimiz tonajda bulunan hurda miktarı ve üzerinde tufal oluştuğunda bizleri arayabilirsiniz.

Tufal Hurdası Fiyatları

Tufal hurdası fiyatları hakkında bilgi almak istediğinizde hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hurda tufal fiyatları oldukça düşüktür. Bu nedenle ancak yüksek tonajlı satışlarda değerlendirilmektedir. Alımlarımız en az 100 ton tufal ile başlamaktadır.

Hurda fiyatları sürekli değişime uğradığından ötürü en güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak için telefon edilmesi gerekmektedir. Hurdacı firmamıza günün her saatinde ulaşım sağlayarak tüm hurda türleri için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

 

Etiket: