Taşova Hurdacı

Taşova Hurdacı

Her atık çöp değildir, parolası ile hareket eden firmamız, Türkiye ekonomisinin ihtiyaç duyduğu ham madde hurdacı sektörü tarafından tedarik ediyor. Dövizin çıkması ile birlikte hurda fiyatlarında da artış oldu. Bu artışı anında listeye yansıtan firmamız yüksek fiyatlı metal alım işlemi gerçekleştiriyor. 

Kablo, hurda metal, motor, akü ve elektronik parça hurda alımlarında güncel hurda fiyatları geçerlidir. Hurdacılık sektöründe alım işlemlerinde yeni nesil yöntemleri tercih ediyoruz. Güncel hurda alımlarında ilk aşamada demir, bakır, alüminyum, sarı, çinko ve krom gibi metalleri alıyoruz. Her bir metal özellik bakımından farklıdır. Bu farklılık fiyatlara da yansımıştır. Metal fiyatlarını belirleyen borsa, günlük bazda fiyat belirlemektedir. Bu fiyat değişikliğini firma olarak en olumlu şekilde fiyat listesine yansıtıyoruz. 

Taşova Hurda Fiyatları

Güncel hurda alım işlemlerinde, motor, akü veya elektronik parça alımları farklı fiyatlandırılır. Bu parçalar için özel bir fiyat listemiz vardır. Bunun nedeni bu parçalarda birden fazla metal bulunmasıdır. Hurda alan yerler, motor ve benzeri hurdalar için ortalama bir fiyat vererek, özel alım seçeneği sunuyoruz. 

Satış işlemlerinde kilo birimi kabul edilse de ton alımlarımız da oldukça fazladır. Özellikle büyük fabrikaların oluşturduğu hurdalar ton bazında alınmakla birlikte, yerinden alım seçenekleri tercih edilmektedir. Yerinden alım işlemlerimizi hurdacılar servis ekibimiz takip ediyor ve servis ekibimiz deneyimli kişilerden oluşuyor. Profesyonel hurda çözümü arayanlar için çözüm üretmeye devam ediyoruz. 

AmasyaTaşova Hurdacı

Servis hizmetimizde kullanılan servis araçları hurda hizmetine uygun şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca iş yerimizde hurda parçalama ve sınıflandırma sistemimiz mevcuttur. Mıknatıslı vinçlerden özel parçalama işlemi yapan makinelere kadar bir çok hurda makinesiyle pratik çözüm üretiyoruz. Alımlarımız peşin olmakla birlikte en iyi rakamlara sahiptir. Perakende alımlarda servis hizmetimiz yoktur. Perakende satışları iş yerimizde kabul ediyoruz. En yakın hurdacı pozisyonunda olan firmamız, özel servis hizmeti sayesinde herkese yakındır. 

Herkes özel hurda alım ve satım seçeneği sunan firmamız, dört mevsim alım gerçekleştiriyor. Firmamız kış ayları dahil olmak üzere her zaman için hurda alımı gerçekleştirerek bu konuda her zaman çözüm üretiyor. 

Etiket: