Tahtakale Hurdacı

Tahtakale hurdacı firması olarak çalışan firmamız Rüzgâr Hurda Metal siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Her çeşit hurdanız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tahtakale Hurdacı

Tahtakale, İstanbul ticaretinin merkezi olup Türkiye genelini ilgilendiren bir toptancılar merkezidir. Her gün yurt içinden ve yurt dışından binlerce kişinin uğradığı, alışveriş yaptığı bir bölgedir. Her alandan üretim atölyesine de ev sahipliği yapmaktadır. Tahtakale sokakları yeri geldiğinden yaya insan trafiği nedeniyle tıkanma yaşanan bir bölgedir. Oldukça yoğun bir kitleye hitap eden Tahtakale’de hem üretim hem ticaretin yoğun olması burada fazla hurda çıkmasına da neden olmaktadır.

Tahtakale en yakın hurdacı firmamız burada sizlere hizmet vermekte olup her nevi hurdanız Tahtakale hurdacı firmamız tarafından satın alınmaktadır. Elinizde bulunan her hurda için bizlerle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Sizlere bir telefon mesafesinde bulunmaktayız. Hizmetlerimizden bazıları şöyledir;

  • Tahtakale’de hurda demir alımı
  • Tahtakale’de hurda bakır alımı
  • Tahtakale’de hurda alüminyum alımı
  • Tahtakale’de hurda krom alımı
  • Tahtakale’de hurda çinko alımı
  • Tahtakale’de hurda kablo alımı

Tahtakale Bakır Alan Hurdacı

Bakır hurdası satmak istediğinizde hurdacı firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Hurda bakır alımı yapan hurdacılar içinde firmamız Tahtakale bölgesinde ilk sırada yer almaktadır. Bakır hurdalarınızın tüm çeşitleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz. İletişime geçtiğinizde firmamız en kısa sürede adresinize gelerek bakır hurdalarınızı tartarak satın alacaktır. Hiç zaman kaybetmeden bizi arayın ve hemen gelip sizi hurda bakır kalabalığından kurtaralım. Kırkambar bakır hurdası, kangal boru bakır, çubuk bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır tel hurdası, bakır talaş hurdası, bakır boru hurdası, lama bakır hurdası, bakır kablo hurdası, rulo bakır hurdası, külçe bakır hurdası,  levha bakır hurdası,  bobin bakır hurdası, şerit bakır hurdası, yanmış bakır hurdası başlıca bakır hurdalarıdır.

Tahtakale Antigron Alan Hurdacı

Antigron kablosunun diğer adı bakır kablodur. İç kısmındaki teller bakır metalinden oluşmaktadır. Üstünde bulunan PVC ise oldukça kalın olup özellikle nemli bölgelerde nem ile teması tamamen kesmek amacıyla kullanılmaktadır. Antigron hurdası varsa elinizde ve hurda antigron satmak istiyorsanız hurdacı firmamız Rüzgâr Hurda Metal’i arayabilirsiniz. Rüzgâr Hurda Metal olarak antigron hurdası alımı yapıyor ve bunları geri dönüşüme kazandırıyoruz. Tahtakale bölgesinde pek çok hurdacı bulunmaktadır. Bunlar arasında antigron hurdaları için en yüksek ödeme firmamız tarafından yapılır. Bizi aradığınızda en kısa sürede adresinize gelerek antigron hurdalarınızı satın alacağız.

Etiket: