Su Saati̇ Hurdası

Su saati hurdası en çok karşılaşılan hurdalardan biridir. Genellikle pirinçten üretilen su saati hurdalarının hammaddesi pirinç olduğundan ve pirinç metali de yüksek fiyatlı olduğundan yüksek fiyata değerlendirilmektedir. Firmamız yüksek fiyata satın alma politikası ile su saati hurdası alan yerler ya da su saati hurdası alan firmalar içinde ilk sırada yerini almakta ve korumaktadır.

Su Saati Hurdası

Su saati hurdası alımı, geri dönüşüm için almış olduğumuz hurda türlerinden birisidir. Toplu hurda yaptığımız hurdalardan birisi olan su saati hurdası, evlerde su tüketimini ölçmek için kullanılan ancak arıza veya eskime durumundan dolayı artık kullanılamaz hale gelen hurdalardır. 

Birbirinden farklı hurda saati modelleri vardır. Firmamız, marka ve model fark etmeksizin tüm hurdaya çıkmış olan su saatlerinizi piyasada en yüksek fiyat ile hurda alımı garantisi vererek hurdalarınızı sizden satın almaktadır. 

Su Saati Alan Hurdacı

Su Saati Hurdası Fiyatı Neye Göre Belirlenir?

Hur da su saatleri; elektronik ve mekanik sayaç olmak üzere farklı gruplara ayrılır. Hurda alımları yaparken de bu gruplamalar fiyatlar üzerinde doğrudan etkili olur. Ayrıca hurdası alınacak olan su saatinin ev tipi mi yoksa sanayi tipi mi olduğu da fiyatlar üzerinde doğrudan etkilidir. 

Elinizde biriktirmiş olduğunuz ya da toplu olarak çıkan hurda su saatleri var ise hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız personelleri, toplu hurda su saati alımlarını adresinizden anında ödemesini yaparak yapmaktadır. 

Su Saati Hurdası Alan Hurdacılar

Su saati hurdaları tüm hurdacılar tarafından alınmaktadırlar. Ancak tonajlı su saati hurdaları için firmamız tarafından servis çıkarılmaktadır. Yüksek kilogram su saati hurdalarınız olması halinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Her zaman yüksek gramaj için daha fazla ödeme yapmaktayız. Diğer hurdacı firmalara nazaran firmamız daha yüksek ödeme yapmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Bizimle iletişime geçerek su saati hurdalarınızı satabilirsiniz.

İstanbul Su Saati Hurdası Alan Hurdacı

Elinizde su saati hurdaları varsa ve İstanbul’da ikamet ediyorsanız bizi arayabilirsiniz. En kısa süre içerisinde adresinize gelerek hurda alımını gerçekleştiririz. Bizlere günün her saatinde telefon numaramızdan ulaşım sağlayabilir ve hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. İstanbul hurdacı firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Su saati hurdaları için en yüksek ödemeyi yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz en yüksek kazancı elde ederler.

Etiket: