Si̇li̇vri̇ Hurdacı

Silivri Hurdacı

İstanbul ilimizde hurdacılık mesleğini başarılı şekilde sürdüren Silivri hurdacı firmamız, sorumluluğunun bilincinde olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Eşyalar satın alındıktan ve belirli bir süre kullanıldıktan sonra özelliğini kaybederek hurda haline gelir. Firmamız, sürdürdüğü hurdacılık hizmeti ile kullanılamaz duruma gelmiş hurdaları toplayarak, geri dönüşüm işlemi uygulamakta ve böylelikle ekonomiye önemli oranda katkı sağlamaktadır.

Hurdalarınız için en iyi fiyat teklifini sunan firmamız, hurdalarınızı gerçek değeri üzerinden satın almaktadır. Satın alınan hurdalarınızın anında nakit olarak ödemesi yapılmakta ve hurdaların nakliyesi, firmamıza ait araçlarla sağlanmaktadır. Geri dönüştürülmesi mümkün olan bakır, demir, alüminyum, nikel, çelik gibi hurda eşyalarınızın satış işlemlerini sağlamak için Silivri hurdacı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. 

Silivri Hurdacı

Silivri Bakır Alan Hurdacı

Silivri hurdacı firmamız tarafından bakır hurdalarınız satın alınmaktadır. Tüm bakır hurdası çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kısa sürede adresinizden hurdalarınızı satın alıyoruz. Her zaman sizlere bir telefon kadar yakın mesafedeyiz.

Soyma bakır, kırkambar bakır, bakır talaş, külçe bakır gibi saf bakır hurdası türlerini alıyoruz. Bunların yanı sıra bakırlı petek, bakır levha, bakır tencere, bakır radyatör, bobin bakır gibi bakır hurdası türleri de yine Silivri Hurdacı firmamız tarafından satın alınır.

Silivri Kablo Alan Hurdacı

Kablolarınız hurdaya dönüştüğünde çöp olmazlar. Halen maddi değere sahip eşya durumundadırlar. Hurdacılar tarafından kablo hurdası alımı için ödeme yapılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek kablo hurdalarınızı satabilirsiniz. Adresinize gelerek kablo hurdalarınızı yerinden alıyoruz. Silivri kablo hurdası fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. kırma kablo hurdası, uzatma kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, antigron hurdası, bakır kablo hurdası, alüminyum kablo hurdası, optik kablo hurdası, ethernet kablosu hurdası, vs. kablo hurdalarını satın alıyoruz.

Silivri Alüminyum Alan Hurdacı

Silivri hurdacısı olarak Silivri’de alüminyum hurdası alan firmaların başında gelmekteyiz. Hurdacı firmamızca elinizdeki tüm alüminyum hurdaları yüksek fiyattan satın alınır ve geri dönüşüme kazandırılır. Hurda alüminyum satarak kazanç elde etmek ve üstelik bunun hurda piyasasındaki en yüksek kazanç olmasını sağlamak için bizleri arayabilirsiniz. Silivri hurda alan yerlerden biri olarak sizlere 7/24 hizmet veriyoruz.

 

Etiket: