Maltepe Hurdacı

İstanbul Maltepe’de başarılı şekilde sürdürdüğü hurdacılık hizmetine devam eden Maltepe Hurdacı firmamız, geri dönüşümün ülke ekonomisi için ne kadar önemli olduğu hakkında farkındalık yaratarak, dikkatlerin hurdalara çevrilmesini istemektedir.

Maltepe Hurdacı

Hurdalar geri dönüştürülebilir özelliğe sahiptir ve geri dönüşümle yeniden kullanılabilir hale gelebilen hurdalarınızı, hurda alan firmalar arasında bulunmakta olan firmamıza satışını gerçekleştirebilirsiniz.

Hurdaların satış işlemini hurda fiyatları üzerinden gerçekleştiren firmamız, fiyatı belirlerken, hurdanın üretimi sırasında kullanılan malzemeye dikkat etmektedir. Hurda bakır, çelik, nikel, krom, pirinç, alüminyum ve kablo gibi malzemeler içeriyorsa değerlidir ve geri dönüşümü yapılabilir. Elinizde bu türde hurda bulunması halinde hurdalarınızı Maltepe Hurdacı firmamıza satarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Maltepe Hurdacı

Maltepe Demir Hurdası Alan Hurdacı

Maltepe demir hurdası alımı yapan güvenilir ve adaletli firma arıyorsanız bizi güvenle tercih edebilirsiniz. Demir hurda alanında tecrübeli ve bilgili olan personellerimiz ile demir hurdalarınızı güvenle sizden satın almaktayız. İnşaat ve kentsel dönüşüm projelerinde özellikle demir hurdası çok fazla çıkmaktadır. Bu nedenle de ağır tonajlı demir hurdalarınızı uygun araçlarımız ile kapınızda inceleyerek kapınızdan satın alıyor ve ödemenizi de anında yapıyoruz. 

Ucuz bir metal olan demir, günümüzde birçok alanda yaygın olarak kullanılmakta olduğundan birçok ilçede olduğu gibi firmamız tarafından Maltepe demir hurdası alımı da çok fazla yapılmaktadır. Günlük kur fiyatları üzerinden belirlenen demir hurda fiyatları bu kur fiyatları üzerinden firmamız tarafından en yüksek oranda hesaplanmaktadır. 

Maltepe Bakır Hurdası Alan Yerler

Maltepe bakır hurdası alımı son dönemlerde geri dönüşüm faaliyetlerinin artmasıyla birlikte birçok firmanın sunmaya başladığı hizmetlerden birisidir. Firmamız da bakır hurdalarınızı alan hurdacı firmalarından birisidir. Ancak gerek en yüksek fiyat garantisi gerekse profesyonel iş ahlakı kapsamında firmamız tüm bu firmalar arasından sıyrılarak sektörde bir adım öne çıkmaktadır. 

Bakır hurdalar alanında teknik bilgiye sahip olan personel kadromuz ile yapmış olduğumuz Maltepe bakır hurdası alımı sırasında personellerimiz hurdalarınızı gelişi güzel değil teknik olarak inceleyerek teslim alır. Bu sayede hurdalarınızın fiyatlandırması da değerinde yapılarak bu sırada siz değerli müşterilerimizin hakkı da firmamız tarafından sonuna kadar gözetilmektedir. Ağır bakır hurdalarınız adresinizden teslim alınır, teslim sırasında personellerimiz tarafından ödemeniz nakit olarak yapılır. 

Maltepe Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Maltepe alüminyum hurdası alımı firmamız tarafından ev ya da inşaat adreslerinizden en hızlı ve en üst düzey fiyatlandırma garantisi ile alınmaktadır. Yıllardır hurdacılık sektöründe alım-satım yapan ve güvenilirliğini kanıtlamış olan bir hurda firması olarak hurda sektörüne hakim ve uzman kadromuz sayesinde sizlere ilk günden bu yana en adaletli alım-satım hizmetlerini sunmaktayız. 

Alüminyum hurdasının çok fazla kullanım alanı olduğu gibi aynı zamanda çok fazla çeşidi vardır. Dolayısıyla da Maltepe alüminyum hurdası alımı yaparken sizlere sunduğumuz fiyat teklifleri de hurdalarınızın özelliklerine ve türlerine göre değişebilmektedir. Ancak piyasada en güvenilir hurda firması olarak şunu belirtmeliyiz ki; önceliğimiz firma kazancımız değil, sizlerin hakkını gözeterek ticaret yapmaktır.  

Etiket: