Kanarya Hurdacı

Kanarya hurdacı firmamız hizmetinizde olup firmamız Küçükçekmece ilçesi genelinde hurda alımı yapmaktadır. Hatta İstanbul’da her ilçeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanarya Hurdacı

Kanarya, Küçükçekmece ilçesine bağlı semtlerden biridir. Hatta en kalabalık bölgelerinden biridir. Yoğun nüfus ve iş alanları nedeniyle Küçükçekmece Kanarya bölgesinde oldukça fazla hurda madde ortaya çıkmaktadır. Firmamızca da bunların tamamı yüksek fiyattan alınmaktadır.

Elinizde bulunan hurda metal türleri için Kanarya hurdacı firmamız Rüzgâr Hurda metal ile iletişime geçebilir ve hurdalarınızı yüksek fiyattan satabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdalardan yüksek kazanç sağlama şansınızı kaybetmeyin ve hurdaları geri dönüşüme kazandırın. Hem siz kazançlı çıkın hem ülke ekonomisi kazançlı çıksın.

Kanarya Bakır Alan Hurdacı

Elinizde bakır hurdası varsa bunları satmak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz. Bakır hurdası türlerinden bazıları soyma bakır, bakır talaş, bakır kablo, külçe bakır, bobin bakır, yanmış bakır, kırkambar bakır, çubuk bakır, bakır tel, bakır boru, rulo bakır, levha bakır, şerit bakır, lama bakır, kangal boru bakırdır. Bakır hurdaları firmamız tarafından yüksek fiyatlardan satın alınır. Hurda çeşitlerinin tamamını satın alan hurdacı firmamız Rüzgâr Hurda Metal, bakır hurdalarınızı da yine yüksek değerden satın alır ve geri dönüşüme kazandırır. Bu şekilde siz bakır hurdalarınızdan kurtulur ve ek gelir elde ederken geri dönüşüme de büyük katkılar sağlanmış olur.

Kanarya Kablo Alan Hurdacı

Kablo hurdası alımı Kanarya hurdacı firmamız Rüzgâr Hurda Metal tarafından yapılmakta ve hurda kablolar geri dönüşüme gönderilmektedir. Elinizde oluşan kablo hurdalarını satmak istediğinizde bize ulaşabilir ve hurda kablo satışından yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Firmamız tarafından Kanarya bölgesinde tüm hurda türleri (bakır kablo, uzatma kablo, yüksek gerili kablosu, fiber optik kablo, Ethernet kablosu, vs.)  satın alınır. Kablo hurdasının pek çok türü vardır ve bunların tamamı firmamız tarafından satın alınır.

Kanarya Demir Hurdası Alımı

Demir hurdalarınızı değerlendirmek istiyorsanız ve Kanarya bölgesinde ikamet ediyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. DKP demir hurdası, demir talaş hurdası, inşaat demiri hurdaları ve benzeri demir hurdalarınızın tamamı için firmamızı arayabilirsiniz. En kısa sürede demir hurdalarınız adresinizden alınır. Yukarıda belirttiğimiz hurdaların haricinde aşağıdaki hurdalar için de bizi arayabilirsiniz;

  • Çelik hurdası alımı 
  • Krom hurdası alımı 
  • Kurşun hurdası alımı 
  • Alüminyum hurdası alımı 
  • Nikel hurdası alımı 
  • Kobalt hurdası alımı 
  • Titanyum hurdası alımı 

Etiket: