Güngören Hurdacı

Güngören hurdacı firması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Rüzgâr Hurda Metal olarak İstanbul Güngören ilçesinde sizlere kaliteli hurdacılık hizmetleri sunuyor ve her nevi hurdanızı satın alıyoruz. Demir, bakır, çelik, krom, nikel, soyma bakır, kırkambar bakır, profil hurdası, bakır talaş hurdası, alüminyum levha hurdası, kablo hurdası, çinko hurdası ve diğer tüm çeşitleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Güngören Hurdacı

İstanbul’da hizmet veren Güngören hurdacı firmamız, profesyonel ekip ve ekipmanları ile hizmet veren başarılı bir firmadır. Firmamız kullanılamaz durumda ki hurdaların konuldukları depolar ya da sokaklarda çürümeye terk edilmesini önlemek istemektedir. Güngören’in tamamına hizmet sağlayan firmalarımız arasında evinize en yakın hurdacı firmamızla diyaloğa geçmeniz halinde, en kısa sürede iletişim sağlanacaktır.

Firmamız hurdacılık sektöründe deneyimi bulunan başarılı bir firmadır ve siz değerli müşterilerinin hurdalarını, hurda fiyatları üzerinden değerinde satın alarak nakliyesini sağlamakta ve geri dönüşüm tesislerine işlenmesi amacı ile göndermektedir. Güngören hurdacı firmamız, hurda haline gelen ve kullanılamayan ürünlerin işlendiğinde yenilenebildiğinin ve uzun yıllar kullanılabilir özellik kazandığının bilincinde olarak hareket etmektedir.    

Güngören Demir Hurdası Alımı

Güngören demir hurdası alımı, hurdacılık sektöründe en çok alım yapılan metaldir. Aynı zamanda ucuz bir metal olan demir; otomotiv başta olmak üzere süs eşyası, mutfak ve teknolojik ürünler gibi birçok alanda kullanıldığından çok fazla bulunan hurda türlerinden birisidir. Eğer sizin de elinizde artık kullanılamaz hale gelmiş olan demir hurdalar var ise hemen bizimle iletişime geçerek demir hurdalarınızı doğaya bırakarak çöpe atmak yerine paraya çevirebilirsiniz. 

Firmamız, demir hurda alanında uzman olan personeller ile Güngören demir hurdası alımı yapmaktadır. Bu nedenle de firmamız hurdalarınıza değerinde en yüksek fiyat garantisi veren öncü bir firmadır. Kapınızdan teslim alınan hurdalarınız, teslim öncesinde ekiplerimiz tarafından yanınızda incelenir ve teslim sırasında ödemesi anında nakit olarak yapılır. 

Güngören Bakır Hurdası Alımı

Güngören bakır hurdası alımı, son zamanlarda bakırın değerli bir metal olması sebebi ile çok fazla artmış durumdadır. Sayısız sektörde kullanılan bakır metali, yaşam alanlarında kullanıldıktan sonra kullanılamaz hale gelse de bu metalleri geri dönüşüme kazandırarak hem ülke ekonomisine hem de kendi ekonominize destek olabilirsiniz. 

Bakır hurdalarınızın alım satım işlerini yapan firmamız, aynı zamanda en yüksek fiyattan Güngören bakır hurdası alımı yapan firmadır. Atıl durumdaki bakır hurdalarınızı karlı bir şekilde elden çıkartmak istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Verdiğiniz adrese gelen ekiplerimiz bakır hurdalarınızın özelliklerini inceleyerek size olabilecek en yüksek fiyat teklifini sunarak anında hurdalarınızın nakit ödemesini yaparak hurdalarınızı sizi hiç yormadan araçlarımıza yükleyerek teslim alırlar. 

Güngören Alüminyum Hurdası Alımı

Güngören alüminyum hurdası alımı, demir ve bakır ile kıyaslandığında alüminyumun kullanım alanı geniş ancak işlenmesi zor olduğundan daha yüksek fiyatlardan yapılmaktadır. Alüminyum hurda fiyatları, hurdalarınızın sahip olduğu özelliklere göre personellerimi tarafından titizlikle belirlenir. Alüminyum hurdalarınızın boyalı ya da boyasız olması dahi fiyatları doğrudan etkilemektedir. 

Boyalı olan alüminyum hurdaları geri dönüşüm sırasında daha fazla işçilik gerektirdiğinden ve bu işçilik sırasında alüminyum metali zarar gördüğünden daha düşük fiyatlarda satın alınır. Bu nedenle de hurdalarınızı ederi fiyatlarda elden çıkarmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek işin uzmanından en doğru ve en yüksek fiyat tekliflerini alabilirsiniz. Özellikle ağıt tonajlı alüminyum hurdalarınız firma personellerimiz tarafından kapınızdan teslim alınmaktadır.  

 

Etiket: