Gökçeada Hurdacı

Gökçeada Hurdacı

Hurda denildiğinde açılımı kullanılmış ve artık kullanımda olmayan malzemelerin toplanması ve geri dönüştürülmesidir. Her yıl tonlarca hammadde hurda metal ile birlikte geri dönüşüme gönderiliyor. Hurda üretimi, hurda ekonomisine büyük katkı sağlıyor ve ülkemiz de bu çalışmalara destek veriyor. Gökçeada hurda firması olarak bizde geri dönüşümü hedefliyor ve ülkemize katkıda bulunmak için çabalıyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmette eskimiş, artık kullanılmayan metal vb. tüm hurdalarınızı gerek gelip sizlerden alarak gerekse siz bizlere getirerek hurda depomuzda topluyor ve geri dönüşüm aşamasına geçmesini sağlıyoruz. Firma olarak hedefimiz sektörde başarılı ve kaliteli hizmet vermek. Alanımızda en iyi olma yolunda hurdalarınız için sizlere en yüksek fiyattan teklif veriyoruz.

Gökçeada Bakır Hurdası Alımı 

Gökçeada hurdacılar arasında öncü olarak hizmet veren firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için her açıdan kendini geliştirmiştir. Bakıra dair her nevi hurda alımı yapmaktayız. Bakır sac, mutfak gereçleri (kap, çanak, bardak) bakır tel, kısacası bakır olan her türlü hurdayı mahallenize kadar gelip sizlerden teslim alıyoruz. Bölgede ki en yüksek fiyatı biz sunuyoruz. Sizden aldığımız bakır hurdaları tekrar geri dönüşüme göndererek hem ülkemize hem de ekonomiye katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Bakırın birçok özelliği mevcuttur. Bu özelliklerden biri de paslanmaz çelik konstrüksiyona sahip olmasıdır. Bu nedenle araçlarda bakır için kullanılan alan ve dış cephe kaplamaları oldukça tercih edilmektedir. Kullanım alanı çok geniştir. Bakırın kullanıldığı diğer alansa enerji alanıdır. Bu nedenle bakır hurdası geri dönüşümde enerji olarak çok büyük bir öneme sahiptir.

Gökçeada Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum sonsuz kere geri dönüştürülebilir. Bu nedenle geri dönüşümde çok büyük bir öneme sahiptir. Hurda alüminyum atıklar firmamız tarafından toplanarak geri dönüşüm için hazır hale getirilir. Her türlü alüminyum hurda alımı yapmaktayız. Hurda alüminyumun geri dönüştürülmesi enerji tasarrufu konusunda da önemlidir. Firma olarak Gökçeada da her türlü alüminyum hurdalarınızı kapınıza kadar gelerek alıyoruz. Üstelik minimum karla size yüksek ödemeli hurda hizmeti sunuyoruz. Alanında uzman firmamız her türlü alım- satımlarda başarılı bir performans göstermeyi hedefliyor. Bu konuda elinizde ki hurdalarınızı bize teslim etmek ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Etiket: