Esenler Hurdacı

Esenler Hurdacı

İstanbul’un Esenler ilçesinde hurdaları geri dönüşüme kazandırmak için kararlılıkla ve başarılı şekilde çalışmalarını sürdüren Esenler hurdacı firmamız, Esenler’in tamamına hizmet sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetine öncelik veren firmamız, hurdası karşılığında bina ve fabrika yıkım işlemleri de gerçekleştirmektedir. Bina yıkım işlemleriniz için en yakın hurdacı firmamızı arayarak randevu talep edebilir ve gün belirleyebilirsiniz.

Hurda alan firmalar arasında, hurdacılık hizmetiyle siz değerli müşterilerimiz tarafından beğenilmekte olan firmamız, hurdaların geri dönüştürülerek ekonomiye kazandırılmasının öneminin farkında olarak geri dönüşüm hizmetini başarıyla sağlamaktadır. Güvenilir firmalar arasında yer alan Esenler hurdacı firmamız, satın aldığı hurdaların ücretini anında nakit olarak ödemekte ve hurdalarınızın geri dönüşümünü sağlayarak ekonomiye destek olmaktadır.

Esenler Hurdacı

Esenler Demir Hurdası Alan Hurdacı

Esenler demir hurdası alımı yapan firmalar arasında en güvenilir olanını arıyorsanız bizler 7/24 sizler için buradayız. Geri dönüşüm yapan firmalar ile ortak çalışan bir firma olarak hem ülke ekonomisine destek olurken hem de yer kaplayan ve çöp olarak nitelendirilen demir hurdalarınızı istediğiniz zaman diliminde sizi hiç yormadan teslim alarak ödemenizi de aynı an değerinde ifyat politikası ile yapmaktayız. 

Ekstra demir hurda, karışık demir hurda, talaş demir hurda ve toplama demir hurda gibi tüm demir hurda çeşitlerini sizlerden en yüksek fiyat garantisiyle satın almaktayız. Hurdalarınızın özelliklerine göre birim fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bu noktada personellerimiz tüm hurdalarınızın özelliklerini inceleyerek Esenler demir hurdası alımı fiyatlarını gelişigüzel değil değerinde sizlere sunar. 

Esenler Bakır Hurdası Alan Yerler

Esenler bakır hurdası alımı firmamız tarafından tüm bakır hurda türlerinde yapılmaktadır. Soyma bakır, bakır talaşı, lama bakır ve kırma bakır gibi faklı işe yaramayan bakır hurdalarınız var ise bu hurdaları çöpe atarak doğaya zarar vermek yerine bizimle iletişime geçerek bize satabilir ve aynı zamanda hurdalarınızdan bir maddi gelir de elde edebilirsiniz. 

Yüksek iletkenliği sayesinde çok fazla ihtiyaç duyulan bakır hurdalar, aynı zamanda geniş kullanım alanına sahiptir. Bu nedenle de firmamız, geri dönüşüm firmalarının talepleri doğrultusunda geri çevirmeksizin Esenler bakır hurdası alımı hizmetlerini sizlere istediğiniz her an teknik bilgiye sahip ve tecrübeli personellerimiz tarafından sunmaktadır. Ağır hurdalarınız adresinizden teslim alınırken siz yorulmadan personellerimiz tarafından hurdalarınız araçlarımıza yüklenir ve ödemesi anında sizlere yapılır. 

Esenler Alüminyum Hurdası Alan Fimalar

Esenler alüminyum hurdası alımı, hurda alanında teknik ve pratik bilgiye sahip olan firmamız tarafından güvenle ve özverili bir şekilde yapılmaktadır. Hurdacılık sektöründe son derece değerli olan alüminyum hurdasının profil, radyatör, çelikli tel, piston, alüminyum talaş, bakırlı petek, sert ve yumuşak gibi birçok türü vardır. 

Firmamız bünyesinde ve firmamız adına Esenler alüminyum hurdası alımı yapan personellerimiz, tüm bu türlere ve türlerin özelliklerine teknik olarak hakimdir. Dolayısıyla da alım öncesinde hurdalarınız detaylı olarak incelenerek hurdalarınızın özelliklerine göre fiyatları belirlenir. Firmamızda diğer hurda firmalarında olduğu gibi gelişigüzel ve adaletsiz fiyatlandırma söz konusu değildir. Eğer alüminyum hurdalarınız var ise siz de hemen bizimle iletişime geçerek gönül rahatlığıyla hurdalarınızı paraya çevirebilirsiniz. 

Etiket: