Ekskavatör Hurdası

Ekskavatör hurdalarınızı satmak istediğinizde hurdacı firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz. Rüzgar Hurda Metal tarafından tüm hurda türleri satın alınmaktadır. Bizlere ulaşım sağlayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Ekskavatör Hurdası

Ekskavatör, çeşitli kazma işlerinde kullanılan bir iş makinesi çeşididir. Ekskavatör, güçlü ağız kısmı ve keskin kazma bölümü sayesinde, kazılmak istenen alanı kısa süreler içerisinde kazabilir. Ekskavatörlerin çok büyük bir kısmı metal ve demir materyallerden oluşur. Ekskavatörler, zamanla kullanım ömürlerini yitirerek kullanılamaz duruma gelebilirler. Bu durumda oluşan ekskavatör hurdaları, hurda piyasasında son derece rağbet gören hurda çeşitlerindendir. Ekskavatör hurdalarında parçalar kolayca ayrıştırılarak geri dönüştürülebilir. Rüzgar Hurda Metal ekskavatör hurdalarını piyasadaki en yüksek fiyatı vererek alır.

Ekskavatör Hurdası Alan Hurdacı

Ekskavatörler motorlu araç olduklarından ve trafik tescilde kayıtları olduklarından hurdacıya satılmaları için öncelikle trafikten hurdaya ayrılmış olmaları gerekir. Hurdaya ayırma işlemleri bitip resmi işlemler tamamlandıktan sonra hurdacı firmamızı aradığınızda ekskavatör hurdası firmamız tarafından alınmaktadır. 

Firmamız tarafından alınan ekskavatör hurdası kısa süre içinde tesisimize getirilerek geri dönüşüm işlemleri tamamlanmaktadır. Tüm hurdalar firmamız tarafından hammadde haline dönüştürülür. Günün her saatinde hurdacı firmamız Rüzgar Hurda Metali arayarak hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Etiket: