Edremi̇t Hurdacı

Edremit Hurdacı

Edremit bölgesinde adeta parmakla gösterilen firmamız uzun dönemlerdir geri dönüşüme katkıları ile gündeme gelmekte ve güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. Bizler daha yaşanabilir dünya için çalışmalarımıza devam ederken aslında sizlere de gelir kapısı imkanı sunmaktayız. Kullanmış olduğunuz metal hurdaların firmamıza satışını gerçekleştirdiğiniz takdirde kilo hesabı ödeme gerçekleştirmekteyiz. Daha sonra ise bu hurdaları geri dönüşüme göndermekte ve aslında tekrar kullanılabilir hale gelmesi açısından aracılık etmekteyiz. Edremit Hurdacı olarak dürüst ticaretin daimi olacağına inanmakta ve hizmetlerimizi bu şekilde sizlere sunmaktayız. Firmamızda çalışan uzman kadromuz piyasa fiyatlarını sürekli takip etmekte ve bu şekilde sizlere kilo fiyatı verilmektedir. 

Edremit Sarı Alan Hurdacı

Edremit sarı alan hurdacı görevini büyük bir titizlikle sürdüren firmamız hurda sektörünün en güvenilir ve en çok talep alan firmalarından biridir. Firma olarak sektörde edindiğimiz tecrübeler firmamızın büyümesine doğrudan kaynaklık etmektedir. Her türlü hurda alımı yapan firmamız üzerinden sarı hurda alımına dair tüm detayları da öğrenebilmeniz mümkündür. 

Edremit sarı alan hurdacı firmamız sarı pirinç olarak da bilinen sarı hurda alımı da yapmaktadır. Sarı hurdalar farklı alanlarda kullanılmakta, bu hurdanın özellikleri de buna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Firmamızın müşterilerine sunmuş olduğu sarı hurda alım fiyatı oldukça yüksektir. Firma firma gezme gerek kalmadan hurdalarını en doğru adres üzerinden satmak isteyenler firmamızla 7/24 iletişime geçebilirler. 

Edremit Alüminyum Hurdası Alımı

İnsanlar günlük hayatlarında kullandıkları pek çok eşyayı veya malzemeyi belli bir süreden sonra kullanamamaktadır. Belli bir süreden sonra kullanılamayan eşya veya malzemeye hurda denilmektedir. Hurdalar insan hayatında  sürekli var olan bir durumdur. Alüminyum hurdalar da insanların sahip olabileceği hurda çeşitlerindendir. Alüminyum pek çok yerde ve amaçla kullanılan bir metaldir.

Firmamız Edremit ilçesi sınırları içinde sahip olduğu alüminyum hurdaları olan kişilere bu hurdaları hem değerlendirmeleri hem de geri dönüşüme kazandırmaları için hizmet vermektedir. Firmamız müşterilerinin sahip olduğu alüminyum hurdaları müşterinin adresinde tartıp müşteriden değerinde bir fiyat ile satın almaktadır. Firmamız satın aldığı alüminyum hurdaları geri dönüşüme yollamaktadır. Kesinlikle bu hurdaların satışını gerçekleştirmemektedir.

Etiket: