Boru Hurdası

Boru hurdası alımı yapıyoruz. Elinizdeki boru hurdalarınızı yüksek fiyattan paraya çevirebilirsiniz. Boru hurdalarınız hurdacı firmamız tarafından yerinden alınmaktadır.  

Boru Hurdası

Borular çok sayıda alanda çok farklı amaçlarla kullanılan, işlevsel ekipmanlardır. Borular her türlü maddeyi bir noktadan bir noktaya taşımak için kullanılabilirler. Boruların çok sayıda farklı materyalle üretimi yapılır. En yaygın boru çeşitleri metal boru ve plastik borudur. Metal materyalden üretimi yapılan boru çeşitleri zamanla paslanma, delinme ya da herhangi bir sebepten dolayı oluşan hasarlar yüzünden kullanılamaz hale gelebilir ve bu da boru hurdasının oluşumuna sebep olur. Firmamız, piyasadaki en yüksek boru hurdası fiyatını vererek boru hurdalarını kabul eder.

Boru Hurdası Alan Hurdacı

Boru hurdası alan hurdacılar arama motorlarında sıkça aranmaktadır. Borular çok fazla alanda kullanılmakladırlar. Kullanıldıkları yere göre boyutları değişmektedir. Bunlardan başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Hat borusu
  • Doğal gaz borusu 
  • Kazan ve yüksek basınç borusu
  • Petrol borusu
  • Jeotermal sondaj borusu
  • Klima borusu

Altyapılarda büyük boyutlu olanlar kullanılırken iç tesisatlarda ya da cihazlarda daha küçük boyutlular kullanılmaktadır. Herhangi bir sebeple her biri hurdaya dönebilir. Bunlar hurdaya döndüğünde firmamızı arayarak hurdalarınızı paraya çevirebilirsiniz. Tüm hurdalar adresten alınmaktadır. Hurdacı firmamıza günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

Boru Hurdası Alan Firmalar

Boru hurdası alan firmaların başında hurdacı firmamız gelmektedir. Firmamız hurda boru alan yerler içerisinde ilk sıradadır. Her ilçeden firmamıza ulaşım sağlanarak boru hurdası satışı gerçekleştirilebilir. En yakın hurdacı firmamız tarafından hem boru hurdaları hem de diğer tüm hurda türleri satın alınmaktadır. 

Boru hurdası alan fabrika arayışı da yapılmaktadır. Ancak fabrikalar tarafından boru hurdaları değil sağlam borular alınmaktadır. Bu nedenle hurda boruların hurdacılara satılması gerekir.

Boru Hurdası Fiyatları

Boru hurdası fiyatları hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz hurdacı firmamız ile iletişime geçebilirler. Hurdacı firmamız tarafından boru hurdası fiyatları en üst seviyede tutulmaktadır. Borular bakır, alüminyum ya da demir olabilirler. Yerine göre paslanmaz borular olabilirler. Hammaddesinin fiyatına göre boru hurdasının fiyatı değişim göstermektedir. Elinizde boru hurdası varsa ve fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz.

Etiket: