Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu Hurdacı

Beyoğlu’nda hurdacı işi üzerine hizmet veren firmamızı, her çeşit hurda niteliği taşıyan ürün için 7/24 arayarak hurdalarınızın gerçek değeri üzerinden nakit olarak satışını sağlayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine önem vermekte olan firmamız, hurdalarınızı satın almak için anlaşma sağlanılan zaman diliminde belirtilen adreste yerini alacaktır. Firmamız, hurda karşılığında eski binalarınızın yıkım işlemini gerçekleştirmektedir.

Beyoğlu Kablo Hurdası Alımı

Hurda satın alan pek çok firma var ama her firma müşterisinin hurdalarını ederinde ve değerinde satın almamaktadır. Müşteriler hurdalarını değerinde satmak için bizim firmamıza başvurduğunda istedikleri hizmeti alıp hurdalarını değerinde satmaktadır. 

Müşterilerin çoğunun sahip olduğu hurdalarından biri de bakırdır. Bakır değerli ve oldukça sık kullanılan bir materyaldir. Hurda bakırları olan müşteriler Beyoğlu’nda bizim firmamıza ulaşarak bakır hurdalarını satabilirler. 

Firmamız bakır hurdaları müşterilerin adresinde tartmaktadır. Firmamız satın aldığı hurdaları satışını gerçekleştirmemektedir. Satın aldığı hurdaları geri dönüşme yollamaktadır. Firmamız geri dönüşüm gibi önemli bir konuya katkı sağlayarak müşterilerinin de geri dönüşüme dolaylı olarak katkı sağlamalarına yardım etmektedir. 

Beyoğlu Bakır Hurdası Alımı

Hurda alan firmalar arasında, güvenilirliği ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, bakır hurdası alımı yapmaktadır. Bakır hurdalarınız gerçek değeri üzerinden satın alınmakta ve ürün ücreti nakit olarak ödenmektedir. Hurda fiyatları, en yüksek limitten hesaplanarak, siz değerli müşterilerimizin memnun olması ön plana alınmış ve hurdaların taşınma işlemi ise profesyonel kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kullanılamayacak derecede eskimiş bakır hurda malzeme işlenerek yeniden kullanılabilirlik özelliğine sahip olabilmektedir. Hurdacılık işi yapan firmamız, geri dönüşümü yapılabilen ve mali değeri bulunan bakır hurdaları satın almakta ve bu tür ürünlerin doğaya atılarak çevre kirliliğine neden olmasının önüne geçerek geri dönüşüme verdiği önem ve destekle ekonomik açıdan da fayda sağlamaktadır. Aldığımız diğer bakır hurdası türleri şınlardır;

 • Beyoğlu soyma bakır hurdası alımı
 • Beyoğlu yanmış bakır hurdası alımı
 • Beyoğlu kırkambar bakır hurdası alımı
 • Beyoğlu külçe bakır hurdası alımı
 • Beyoğlu bakır kablo hurdası alımı
 • Beyoğlu bakır talaş hurdası alımı

Beyoğlu Alüminyum Hurdası Alımı

Hurda alan yerler arasında verdiği başarılı hizmetle göz dolduran firmamız, Beyoğlu’nda alüminyum hurdası satın almaktadır. Hurda satışı için güvenle tercih edebileceğiniz firmamıza, günün her saatinde hurdacı telefonu numaramız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Hurda ürünlerin geri dönüşümü için katkı da bulunurken, aynı zamanda firmamızın kaliteli hizmetinden yararlanarak istifade edebilir, bütçenize katkı da sağlayabilirsiniz.

Alüminyum geri dönüştürülebilen ürünler arasında yer almaktadır. Bu nedenle kullanılmayacak durumda ki alüminyum hurdasını en yakın hurdacı şubemizle iletişime geçerek ücret karşılığında satış işlemini gerçekleştirerek, çevre kirliliğini önleyebilir aynı zamanda, hurdalarınızın ücretini nakit olarak alarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Hurdaların tartılma işlemi hassas kantarlar kullanılarak yapıldığından hurdanın kilosu doğru şekilde belirlenmektedir.

Alüminyum hurdalarınız, firmamıza ait araçlar ve yaptığı işte tecrübe kazanmış teknik kadromuzun başarılı çalışmaları ile bulundukları alandan özen ve itina ile alınarak, nakliyesi sağlanacaktır. Hurdacı işini başarılı şekilde devam ettiren firmamız, müşteri memnuniyetini önemsediği kadar, hurda atıkların geri dönüşümünü sağlayarak ekonomiye sağladığı katkı nedeni ile de büyük bir mutluluk duymaktadır. Diğer hurda türleri için hizmetimiz şöyledir;

 • Beyoğlu demir hurdası alımı
 • Beyoğlu çinko hurdası alımı
 • Beyoğlu krom hurdası alımı
 • Beyoğlu çelik hurdası alımı
 • Beyoğlu krom hurdası alımı

Etiket: