Avcılar Hurdacı

Avcılar hurdacı firması Rüzgar Hurda Metalsizlerin hizmetinde olup Avcılar'da tüm hurdalarınızı satın almaktadır. İstanbul Avcılar ilçesinde hurda satmak istediğinizde Avcılar hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Avcılar Hurdacı

Avcılar İstanbul’un en eski bölgelerinden biridir. Denize kıyısının olması burayı daha önemli bir yer haline getirmektedir. Sın dönemlerde bu da değerlendirilerek bir iskele kurulmuş deniz ulaşımında önemli bir nokta haline gelmiştir. Yoğun bir nüfusu bulunmaktadır. Sosyal alanlarda gelişmiş bir ilçedir. Geri dönüşüm alanında da örnek ilçelerden biri haline gelmiştir. Avcılar sakinleri yoğun bir Geri dönüşüm hareketi içindedir.

Avcılar hurdacı firmamız da ilçemizin doğasını korumak ve geri dönüşümünü ileri sahalara taşımak adına hurdacılık faaliyetlerini geliştirmiştir. Avcılarda hangi adresten bize ulaşılırsa en kısa sürede intikal edilmekte ve hurdalar satın alınmaktadır. Üstelik diğer hurdacılara kıyasla daha yüksek fiyatlar üzerinden alım gerçekleştirilmektedir. 

Avcılar Hizmet Bölgelerimiz

Avcılar ilçesinde hurda alımı yaptığımız mahalleler şunlardır;

  • 1. Avcılar Merkez Mahallesi Hurdacı
  • 2. Ambarlı Mahallesi Hurdacı
  • 3. Cihangir Mahallesi Hurdacı
  • 4. Gümüşpala Mahallesi Hurdacı
  • 5. Denizköşkler Mahallesi Hurdacı
  • 6. Üniversite Mahallesi Hurdacı
  • 7. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Hurdacı
  • 8. Firuzköy Mahallesi Hurdacı
  • 9. Tahtakale Mahallesi Hurdacı
  • 10. Yeşilkent Mahallesi Hurdacı

Avcılar Çelik Hurdası Alan Hurdacı

Çelik metali çok alanda kullanılan bir metal türüdür. Genel olarak demir ve karbon alaşımı sonucunda oluşur. Ancak kalitesini arttırmak, paslanmaz özelliğini sağlamak amacıyla nikel ve alüminyum da alaşıma katılabilmektedir. Elinizde Çelik hurdası meydana geldiğinde firmamızı arayarak bunların geri önümüze gönderebilirsiniz. Çelik hurdalarımız firmamız tarafından en kısa sürede geri dönüştürülür ve yeniden hammadde olarak kullanılabilir duruma getirilir. Çelik hurdası fiyatları için hemen bizi arayabilirsiniz ve fiyat bilgisini alabilirsiniz. 

Avcılar Alüminyum Hurdası Alımı

Alüminyum hurdası satmak isteyip Avcılar bölgesinde alüminyum alan hurdacı arayan müşterilerimiz bizimle irtibata geçebilirler. Tüm alüminyum hurdası çeşitlerini satın alıyoruz. Alüminyum hurdalarını satın aldıktan sonra da kısa zaman içinde geri dönüşüme yolluyoruz. Alüminyum geri dönüşümü ile ekonomiye, sanayiye ve doğaya büyük yararlar sağlıyoruz. Hurda alüminyum satmak için hemen Avcılar hurdacı firmamızı arayın. 

Avcılar Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurdalarınızı satmak için doğru yerdesiniz. Avcılar hurdacı firması olarak bakır hurdası alımı yapıyor ve diğer hurda firmalarına göre en yüksek bedeli sizlere ödüyoruz. Hurdalarınızı satmak için hemen hurdacı firmamızı arayabilirsiniz. Size en yakın hurdacıyız. Avcılar bakır hurdası alan hurdacı telefonu için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bakır boru hurdası, hurda külçe bakır, soyma bakır hurdası, bakır kablo hurdası ve tüm bakır hurdası türleri için bizi arayabilirsiniz.

Etiket: